Pomôžeme Vám v najťažšej chvíli!

Sme rodinná pohrebná služba s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami.

Ako jedni z mála v pohrebníctve, máme dlhoročný stabilný kolektív, čo je zárukou vysokej kvality poskytovaných služieb!
Profesionálnym a zároveň ľudským prístupom sa snažíme zmierniť pozostalým žiaľ a smútok, ktorý prežívajú a pomôcť im dôstojne sa rozlúčiť s človekom, ktorého milovali, s ktorým prežili časť svojho života.

Kde pôsobíme?

Naše služby vykonávame hlavne v Prešovskom a Sabinovskom okrese, avšak naše služby môžete využiť z ktorejkoľvek časti Slovenska.

Pohrebníctvo je povolanie

Veľakrát dostávame otázku: prečo sme si vybrali túto prácu?

Odpoveď je jednoduchá: pre nás to nieje len práca, pre nás je to povolanie, je to povolanie pre ktoré sa musí človek narodiť. Je to povolanie, ktoré sme už ako deti obdivovali u nášho otca a neskôr, po rokoch ťažkej práce sme dokázali vybudovať stabilnú firmu s dobrým menom, ľudskym prístupom a profesionálnými službami.

Každý ma právo sa rozhodnúť!

Každý človek má právo slobodne sa rozhodnúť pri výbere pohrebnej služby, preto chceme upozorniť na nekalé praktiky niektorých obhliadajúcich lekárov, ktorí miesto svojej práce, veľmi radi rozhodujú, ktorá pohrebná služba je pre Vás ta najlepšia! Určite za tým nehľadajte len úprimnú snahu pomôcť Vám, skôr naopak, pomáhaju tým hlavne sebe!!! Aj keď je to v daný moment ťažké, poriadne sa rozmyslite, do akých rúk zveríte svojho najbližšieho!